Kolejna linia lotnicza uruchamia połączenie z Krakowem. Egzotyczny kierunek

MN
MN

Kuwejckie linie lotnicze, Jazeera Airways uruchomią bezpośrednie połączenie z Krakowa do Kuwejtu od 11 czerwca 2024 r. Loty z Krakowa do Kuwejtu będą realizowane dwa razy w tygodniu, we wtorki i piątki.

Obecnie najkrótsza możliwość lotu z przesiadkami na tej trasie zajmuje prawie 10 godzin. Dzięki Jazeera Airways podróżni będą mogli dostać się z Krakowa do Kuwejtu w krótszym o połowę czasie.

– Kuwejt jest krajem, który oferuje ciekawe połączenie wieżowców, luksusowych hoteli, zadbanych ogrodów, restauracji i centrów handlowych. To miejsce powinien odwiedzić każdy, kto ceni wspaniałą lokalną i międzynarodową kuchnię i orientalną kulturę – powiedział Radosław Włoszek, prezes zarządu Kraków Airport.

– Wraz z uruchomieniem bezpośrednich lotów z Kuwejtu do Krakowa z niecierpliwością czekamy na turystów z tego kraju, którzy mogą teraz odwiedzić nie tylko nasze zabytkowe miasto, ale także cały region Małopolski, która jest pięknym kierunkiem wakacyjnym, z bogatą ofertą urlopową – dodał Radosław Włoszek.

Ze swojej bazy w Kuwejcie Jazeera Airways lata do ponad 60 miejsc na Bliskim Wschodzie, w Azji Środkowej i Południowej, Afryce i Europie. Linia oferuje szeroki wybór wygodnych i niedrogich lotów dla osób podróżujących w celach służbowych, wypoczynkowych i religijnych. Oferowane przez nią usługi, takie jak m.in. ekrany Jazeera, służące zapewnieniu rozrywki podczas lotu, możliwość wcześniejszej odprawy czy zamówienia z wyprzedzeniem produktów wolnocłowych lub posiłku na pokładzie pozwalają zadbać o pozytywne wrażenia z podróży. Linia obsługuje własny terminal lotniczy – Jazeera Terminal 5, dzięki czemu podróż pasażerów tranzytowych przebiega spokojnie i bezproblemowo.

– To wspaniale, że Jazeera Airways może uruchomić najnowsze połączenie do urokliwego miasta, jakim jest Kraków. Jako nowy kierunek podróży, Kraków stanowi odpowiedź na zapotrzebowanie rynku na zróżnicowaną ofertę letnią. Widzimy duży popyt na podróże do Krakowa latem i bardzo się cieszymy, że możemy połączyć oba miasta. Dzięki uruchomieniu tego nowego połączenia, Jazeera Airways stanie się idealnym wyborem dla często podróżujących w celach urlopowych mieszkańców Kuwejtu, a także dla zamieszkałej w Kuwejcie polskiej społeczności oraz obcokrajowców – podkreślił Barathan Pasupathi (Bara), Chief Executive Officer Jazeera Airways.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *