TYLKO W KR24.pl. Krzysztof Kowal nie jest już dyrektorem ZIS

MN
MN
Krzysztof Kowal
Krzysztof Kowal

Zmian w Krakowie ciąg dalszy. Stanowisko dyrektora Zarządu Infrastruktury Sportowej w Krakowie stracił Krzysztof Kowal – dowiedział się portal KR24.pl.

Kowal był dyrektorem ZIS od października 2008 roku. Wcześniej, przez wiele lat pracował na kierowniczych stanowiskach w administracji państwowej i samorządowej – m.in. w Małopolskim Urzędzie Wojewódzkim oraz w innych jednostkach organizacyjnych – m.in. w Wiśle Kraków. W latach 2003-2006 Dyrektor Zarządu Gospodarki Komunalnej w Krakowie, a w latach 2006-2008 Dyrektor Krakowskiego Zarządu Komunalnego.

ZIS to spółka miejska zajmująca się kwestiami sportu. Do jej obowiązków należy budowa i modernizacja infrastruktury sportowo-rekreacyjnej miasta oraz utrzymaniem na jak najwyższym poziomie istniejącej bazy, popularyzacją sportu i aktywnego spędzania wolnego czasu wśród krakowian, odpowiada za organizację i współorganizację w Krakowie wielkich wydarzeń sportowych.

Decyzja o zmianie dyrektora ma związek ze zmianą prezydenta Krakowa. Decyzję podjął Aleksander Miszalski po konsultacji z najbliższym otoczeniem.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *