Viki Gabor zaatakowana w Warszawie! Krakowska piosenkarka trafiła do szpitala

MN
MN

Niepokojących sceny wydarzyły się we wtorek w Warszawie. Na Alejach Jerozolimskich doszło do incydentu, podczas którego ucierpiała Viki Gabor i jej ojciec. Piosenkarka mieszkająca w Krakowie trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w wyniku zdarzenia drogowego.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że w Alejach Jerozolimskich doszło do zajechania drogi przez kierującego renault innemu renault. Między kierowcami doszło do sprzeczki słownej, która przerodziła się w szarpaninę. Na miejsce wezwano zespół ratownictwa medycznego, który zabrał 53-letniego mężczyznę do szpitala – powiedział TVN Warszawa rzecznik komendy na Ochocie, Rafał Wieczorek.

W wyniku szarpaniny poszkodowany został ojciec piosenkarki, który w efekcie stracił przytomność. Viki Gabor natomiast została zaatakowana gazem pieprzowym.

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali kierowcę drugiego samochodu. Jest podejrzany o spowodowanie lekkiego lub średniego uszczerbku na zdrowiu. Mężczyzna został przewieziony na komendę.

Viki Gabor została przewieziona do kliniki okulistycznej, gdzie przeszła badania wzroku. W szpitalu wylądował także jej ojciec, który przeszedł kompleksowe badania.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *