Ale wpadka Komara! Puszcza przegrała z Radomiakiem [ZDJĘCIA]

FK
FK

Kolejna porażka Puszczy Niepołomice. Pretensje można mieć do bramkarza.

Radomiak Radom pokonał Puszczę Niepołomice 2:0 w meczu, który nabrał tempa dopiero w drugiej połowie. Pierwsza odsłona rozczarowała, z zaledwie jednym celnym strzałem oddanym w 36. minucie przez Mateusza Radeckiego, którego próbę skutecznie wybronił Maciej Kikolski.

Puszcza straciła dwa gole

Przełom nastąpił w 51. minucie, gdy Leonardo Rocha wykorzystał rzut karny, podyktowany za faul na Paulo Henrique. Najskuteczniejszy piłkarz Ekstraklasy pewnie pokonał Kewina Komara, posyłając piłkę w środek bramki.

Radomiak poszedł za ciosem i w 66. minucie podwyższył prowadzenie. Jan Grzesik, świętujący swoje 30. urodziny, wyprzedził obrońców i bramkarza, trafiając do siatki po dośrodkowaniu Zie Outtary.

Puszcza nie zdołała odpowiedzieć na gole gospodarzy. Najbliżej szczęścia był Michalis Kosidis, który w 12. minucie niecelnie główkował w obiecującej sytuacji.

Radomiak Radom – Puszcza Niepołomice 2:0 (0:0)
Leonardo Rocha 51, Jan Grzesik 66

Radomiak: Kikolski – Zie Ouattara, Luizao, Mammadov, P. Henrique – Grzesik, Kaput, Donis, Alves, Peglow – L. Rocha.

Puszcza: Komar – Yakuba, Szymonowicz, Lee, Mroziński, Serafin, Radecki, Craciun, Abramowicz, Kosidis, Hajda.