Puszcza zremisowała z małą rewelacją rozgrywek [ZDJĘCIA]

FK
FK

Puszcza zremisowała z Piastem Gliwice.

W niedzielę Piast Gliwice zremisował z Puszczą Niepołomice 1-1. Pierwsza połowa spotkania zakończyła się bezbramkowym remisem, mimo kilku obiecujących sytuacji, głównie po stronie gospodarzy.

Puszcza zremisowała z Piastem

Damian Kądzior dwukrotnie był bliski zdobycia gola dla Piasta, najpierw w 8. minucie, gdy jego strzał przeleciał nad poprzeczką, a następnie w 18., kiedy piłka minimalnie minęła bramkę. Goście odpowiedzieli mocnym uderzeniem Grzegorza Tomasiewicza z dystansu, które zostało obronione przez Kewina Komara.

Przełom nastąpił w drugiej połowie. W 66. minucie Piotr Mroziński precyzyjnym strzałem z linii pola karnego pokonał Frantiska Placha, wyprowadzając Puszczę na prowadzenie. Radość gości nie trwała jednak długo. Zaledwie pięć minut później sędzia podyktował rzut karny dla Piasta, który na gola zamienił Michał Chrapek, ustalając wynik spotkania na 1-1.

Piast Gliwice – Puszcza Niepołomice 1-1 (0-0)
0-1 – Mroziński, 66. min.
1-1 – Chrapek, 71. min. (k.).

Piast: Plach – Pyrka, Huk, Czerwiński, Drapiński (90+2′. Mokwa)- Tomasiewicz (85. Mucha), Dziczek – Kądzior, Chrapek (77. Szczepański), Felix (77. Kostadinov) – Rosołek (77. Piasecki).

Puszcza: Komar – Mroziński, Craciun, Yakuba, Siplak (71. Hajda) – Serafin, K. Stępień – Radecki (41. M. Stępień), Lee (71. Cholewiak), Abramowicz – Kosidis.

Żółte kartki: Kądzior – Lee, Mroziński.

Sędzia: Tomasz Kwiatkowski.

Widzów: 5 779.