Szalony mecz Termaliki. Zremisowała z ŁKS-em [ZDJĘCIA]

FK
FK

Prowadzili 2:0 i zremisowali. Szalony mecz Termaliki z ŁKS-em.

Mecz Bruk-Betu Termaliki z ŁKS-em zakończył się nieoczekiwanym remisem 2:2, pozostawiając gospodarzy z poczuciem niedosytu. „Słonie” szybko objęły prowadzenie dzięki kuriozalnemu błędowi bramkarza gości.

Remis Termaliki. Walka była zacięta

Już w 4. minucie Aleksander Bobek przepuścił piłkę między nogami po podaniu Macieja Wiecha. Przewagę podwoił Igor Strzałek w 15. minucie, finalizując składną akcję zespołową.

ŁKS odrobił straty w drugiej połowie. Antoni Młynarczyk zdobył kontaktowego gola w 38. minucie, a Michał Mokrzycki wyrównał w 76. minucie.

Końcówka spotkania przyniosła sporo emocji, włącznie z czerwoną kartką dla członka sztabu szkoleniowego gości w 89. minucie. Mimo szans po obu stronach, wynik nie uległ już zmianie.

Bruk-Bet Termalica – ŁKS  2:2 (2:1) 1:0 Wiech 4 -gol samobójczy, 2:0 Strzałek 15, 2:1 Młynarczyk 38, 2:2 Mokrzycki 76.  Sędziował: Sebastian Jarzębak. Żółte kartki: Hilbrycht (56 min), Kasperkiewicz (77), Trubeha (90) – Głowacki (8), Mokrzycki (34), Alastuey (85), Pirulo (89). Widzów 2495.

Bruk – Bet Termalica: 1 Adrian Chovan –  29 Gabriel Isik, 3 Arkadiusz Kasperkiewicz, 77 Artem Putiwcew –  86 Igor Strzałek, 28 Maciej Ambrosiewicz (78 90 Jakub Nowakowski),  8 Andrii Dombrovskyi (78 53 Andrzej Trubeha) – 6 Maciej Wolski, 21 Damian Hilbrycht (60 17 Taras Zaviyskyi) – 7 Morgan Fassbender (60 10 Kacper Karasek), 25 Kamil Zapolnik. Rezerwowi: 99 Miłosz Mleczko –   10 Kacper Karasek, 16 Tomasz Płaneta, 17 Taras Zaviyskyi, 18 Bartosz Farbiszewski, 23 Lukas Spendlhofer, 53 Andrzej Trubeha, 80 Jakub Różycki, 90 Jakub Nowakowski. Trener: Marcin Brosz.

ŁKS Łódź: 1 Aleksander Bobek   – 8 Kamil Dankowski, 2 Levent Gülen, 5 Łukasz Wiech, 37  Piotr Głowacki – 14 Michał Mokrzycki (77 6 Jorge Alastuey), 21 Mateusz Kupczak, 20 Mateusz Wysokinski (10 Pirulo), 9 Andreu Arasa – 27 Stefan Feiertag (68 7 Husein Balić), 15 Antoni Młynarczyk (68 19 Jędrzej Zając). Rezerwowi: 12 Lukasz Bomba  – 4 Ivan Mihaljević, 6 Jorge Alastuey, 7 Husein Balić, 10 Pirulo,  11 Maksymilian Sitek, 19 Jędrzej Zając, 26 Aleksander Pawlak 33 Antonio Majcenić. Trener: Jakub Dziółka.