Sensacja! Pierwsza porażka Termaliki [ZDJĘCIA]

FK
FK

Koniec niesamowitej serii Termaliki!

Bruk-Bet Termalica Nieciecza doznała pierwszej porażki w obecnym sezonie, ulegając na wyjeździe Zniczowi Pruszków 1:2. Wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania.

Pierwsza porażka Termaliki

Gospodarze objęli prowadzenie w 20. minucie za sprawą Morgana Fassbendera. Goście szybko odpowiedzieli, wyrównując pięć minut później dzięki trafieniu Dominika Sokoła. Tuż przed przerwą, w 44. minucie, Daniel Stanclik wykorzystał kontrę, zdobywając zwycięską bramkę dla Znicza.

Druga połowa, mimo kilku okazji dla obu drużyn, nie przyniosła już zmiany rezultatu. Bruk-Bet ambitnie walczył o wyrównanie, ale bez powodzenia.

Zespół z Niecieczy wykorzysta teraz przerwę reprezentacyjną na rozegranie sparingu ze Stalą Mielec, zaplanowanego na 12 października.