Puszcza znokautowała Lechię Gdańsk! Niesamowity wyczyn Abramowicza [ZOBACZ ZDJĘCIA]

FK
FK

Kolejny doskonały mecz Puszczy Niepołomice. Pokonała Lechię Gdańsk 4:1.

Puszcza Niepołomice znowu zadziwia piłkarską Polskę. W poprzedniej kolejce dzielni niepołomiczanie zremisowali z Legią 2:2. W następnej czekała na nich Lechia Gdańsk. To beniaminek ekstraklasy.

Trzy asysty piłkarza Puszczy

Niepołomiczanie prowadzenie objęli już w drugiej minucie spotkania. Abramowicz wyrzucił aut prawie z połowy boiska. Piłka w polu karnym trafiła do Konrada Stępnia. Popisał się świetnym dryblingiem i z bliskiej odległości otworzył wynik spotkania.

Przed przerwą było 2:0. Niepołomiczanie rozegrali koronkową akcję. Piłka znowu trafiła do Abramowicza, który dośrodkował do Michalisa Kosidisa. Grek potężnym strzałem głową pokonał bramkarza gdańszczan.

Abramowicz zaliczył trzecią asystę. Znowu wrzucał z autu. A piłkę skierował głową do bramki Roman Jakuba. A po chwili dołożył kolejnego gola. To był nokaut!

Na minutę przed końcem regulaminowego czasu gdańszczanie zdobyli honorowego gola. Do bramki Komara trafił Camilo Mena.

Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk 4:1 (2:0)