Jacek Majchrowski zdecydował. Ujawnił, na kogo… nie zagłosuje!

MN
MN
Jacek Majchrowski

Ustępujący prezydent odkrył karty. Jacek Majchrowski poinformował, na kogo zagłosuje w drugiej turze wyborów na prezydenta Krakowa.

Majchrowski zrobił to w nietypowy sposób. Nie podał bowiem na kogo zagłosuje. Poinformował za, kto na jego głos liczyć nie może. Otóż jego głosu nie dostanie… Łukasz Gibała.

Dlaczego?

„Nie uzyska mojego poparcia radny Łukasz Gibała, który swoją pozycję wybudował przez lata na podsycaniu złych emocji, agresji i braku szacunku dla osób o odmiennych poglądach. Który jako radny dał się poznać tym, że proponuje łatwe rozwiązania trudnych problemów, a w rzeczywistości boi się podejmowania decyzji i brania za nie odpowiedzialności” – napisał prezydent na Facebooku.

A co za tym idzie, Majchrowski zagłosuje za Aleksandrem Miszalskim. Dlaczego?

„Wybiorę tego kandydata, który mimo iż przychodzi ze świata polityki, daje, w mojej ocenie, gwarancję współpracy na rzecz miasta z wieloma środowiskami i nie zamyka się na niczyje argumenty. Jest to dla mnie szczególnie ważne, bo jak Państwo pamiętają, starałem się w ciągu ostatnich 20 lat, by to właśnie był znak rozpoznawczy mojej prezydentury – gotowość do współpracy z każdym, niezależnie skąd się wywodzi, jeżeli tylko chce działać na rzecz Krakowa i jego mieszkańców” – poinformował prezydent.

Majchrowski przy okazji zaapelował do krakowian o wzięcie udziału w wyborach.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *