Kiedyś grała tu Rihanna i Jay-Z, teraz nie ma dla nich miejsca. Kraków Live Festival odwołany!

MN
MN
fot. Facebook / Kraków Live Festival
fot. Facebook / Kraków Live Festival

W Krakowie nie ma miejsca na takie imprezy? Organizatorzy Kraków Live Festival poinformowali o odwołaniu wydarzenia ze względu na brak odpowiedniego miejsca.

Organizatorzy poinformowali o tej decyzji za pośrednictwem Facebooka.

″Z przykrością informujemy, że pomimo naszych starań, nie udało się zapewnić i stworzyć nowej przestrzeni festiwalowej, która umożliwiałaby realizację Kraków Live Festival na odpowiednim poziomie i skali w 2024 roku. W związku z tym, z przyczyn logistycznych i organizacyjnych, festiwal nie odbędzie się w tym roku.

Mamy nadzieję, że Kraków Live Festival, który od wielu lat jest ważnym elementem na mapie kulturalnej mapy miasta, Polski i Europy, powróci w nowej, krakowskiej rzeczywistości w 2025 roku″ – przekazali organizatorzy.

Kraków Live Festival, który w przeszłości nazywał się Coke Live Music Festival. Większość edycji wydarzenia miało miejsce w Muzeum Lotnictwa. Impreza przyciągnęła do Krakowa wielkie gwiazdy, na czele z Rihanną, Jay-Z, Missy Elliott, The Killers czy Kanye West.

Ostatnia edycja festiwalu odbyła się w 2022 roku, wówczas wystąpili m.in. Future, Halsey, Taco Hemingway, Lewis Capaldi, Ava Max, Mimi Webb czy Kinny Zimmer.

Internauci są oburzeni.

″Tak się kończy gdy najlepsze miejsce festiwalowe na lotnisku w Czyżynach oddało miasto pod Pato deweloperów i nasze miasto straciło w ten sposób bez powrotnie najlepszy festiwal muzyczny″ – napisał jeden z nich.

″Jak się chce iść na koncert to na Rynku na Sylwestra może będzie Maryla Rodowicz. A no i nie zapominajmy, że dzięki temu, oraz tramwajowi do Mistrzejowic niejaki Jacek M. może liczyć na spokojną emeryturę i to na osiem pokoleń naprzód″ – napisał inny.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *