Wisła znowu nie zagra w Superpucharze? Brakuje terminów

FK
FK

Wisła znowu obejdzie się smakiem Superpucharu?

Wisła Kraków wciąż czeka na mecz z Legią o Superpuchar Polski. Spotkanie nie odbyło się w 2012. Najpierw było zaplanowane na lipiec, ale przez to, że zespoły grały w europejskich pucharach planowano przesunąć je na przerwę zimową. PZPN odwołał mecz.

Nie będzie Superpucharu Polski?

Teraz może być podobnie. Spotkanie miało odbyć się 7 lipca na obiekcie Jagiellonii Białystok. Do tego meczu na pewno nie dojdzie, bo obiekt mistrzów Polski jest wtedy wynajęty. Wisła proponowała, że spotkanie rozegrane zostanie na Reymonta. Białostoczanie nie zgodzili się.

I jak się okazuje, meczu może wcale nie być. Później krakowianie i białostoczanie grają w eliminacjach do europejskich pucharów. Po nich rozpoczynają się ligi.

– Co z Superpucharem Polski? Wszystko wskazuje na to, że w tym roku się nie odbędzie. Nie wchodzi w grę żaden z lipcowych terminów (7 i 14), a jeśli Jaga wygra choć jeden dwumecz w kwalifikacjach to na pewno będzie grała w pucharach aż do grudnia. Na dniach oficjalny komunikat — napisał na Twitterze Krzysztof Marciniak z Canal+.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *