Magda G. stanęła przed sądem. W Krakowie ma drogie restauracje

FK
FK
Właścicielka krakowskich restauracji złamała prawo

Miarka się przebrała! Celebrytka i właścicielka drogich, krakowskich restauracji stanęła przed sądem.

Magdalena G. to celebrytka, gwiazda popularnego programu telewizyjnego i restauratorka. Mottem jej pracy jest: „ma być smacznie jak u mamy”. O tym, czy w jej lokalach rzeczywiście można dobrze zjeść, krakowianie mogą się przekonać przychodząc do Wentzla, albo Marcello. To drogie restauracje, których właścicielką jest G.

Ogromna grzywna dla celebrytki? Prokuratura składa oskarżenie

Gwiazda telewizyjnego show ma kłopoty. Według prokuratury dopuściła się nielegalnej reklamy alkoholu. Chodzi o wino, które G. zachwalała w swoich mediach społecznościowych.

Prokuratura Okręgowa w Warszawie złożyła do sądu oskarżenie. Jeżeli G. zostanie uznana za winną, będzie musiała zapłacić wysoką grzywnę. Prawo przewiduje karę od dziesięciu tysięcy do pół miliona złotych.

– Jestem ogromnie zdziwiona. To była jednorazowa historia, obudowana wszystkimi wymogami w ramach mediów społecznościowych. To jest sprawa, która jest u moich adwokatów, ja się nią nie zajmuję – powiedziała celebrytka cytowana przez serwis plejada.pl

G. została już przesłuchana, ale nie przyznała się do zarzucanego jej czynu. Oprócz niej oskarżonych jest 12 internetowych influencerek.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *