Mocna deklaracja prezesa Wisły. „Niezależnie od krótkoterminowego cierpienia”

FK
FK
Jarosław Królewski dał Wisłe pierwsze trofeum od 13 lat

Prezes Wisły deklaruje. Niezależnie od wyniku, filozofia klubowa nie zmieni się.

Wisła Kraków przegrała z Lechią Gdańsk. Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek podopieczni Alberta Rude są poza miejscami dającymi prawo do gry w barażach. Na szczęście, do szóstego GKS-u Tychy tracą tylko punkt.

Przed krakowianami kluczowe mecze z GKS-em Katowice i Termaliką Niecieczą. Zespół z Tychów również zagra z niecieczanami, a w ostatniej kolejce z Górnikiem Łęczna. To kolejny rywal, który jest nad Wisłą. W sobotę zmierzy się ze Stalą Rzeszów.

Królewski deklaruje: „Wisła nie zmieni modelu budowy klubu”

Sytuacja Wisły jest trudna, ale Jarosław Królewski, prezes zdobywcy Pucharu Polski zapowiada, że krakowianie nie zmienią modelu, na którym chcą budować klub.

– Przyjęta przez Wisłę inwestycja w dane i zaawansowane technologie jest poprawna, jedyna właściwa i przyszłościowa oraz będzie pogłębiana jeszcze bardziej radykalnie w przyszłości niezależnie od cierpienia, które będzie krótkoterminowo powodować. Eliminacja jednostek kultu będzie w Wiśle postępować na rzecz danych i wniosków z nich płynących – napisał prezes Wisły na Twitterze.

Królewski zdradził również, że podczas rozmów z inwestorami o sprzedaży Wisły, potencjalni właściciele chcieli, żeby pozostał prezesem. Nawet w przypadku funduszu MADA, który ostatecznie kupił Lechię Gdańsk był to warunek konieczny.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *