----- Reklama -----

Moskal wściekły po pierwszym sparingu Wisły. „Kim mam grać?”

FK
FK

Coraz mniej czasu do meczów o stawkę. A w Wiśle jest jeden napastnik…

Wisła Kraków przegrała pierwszy sparing pod wodzą Kazimierza Moskala. Zdobywców Pucharu Polski pokonała Puszcza Niepołomice. To zespół, który kosztem Wisły awansował do ekstraklasy.


----- Partner Działu Kraków -----



W Wiśle brakuje piłkarzy

Kadra Wisły na razie jest skąpa. Krakowianie mają tylko jednego napastnika. To Angel Rodado, którego kuszą bogatsze kluby z wyższych lig. W drugiej połowie zastąpił go Patryk Gogół nominalny pomocnik.

– W drugiej połowie kilku zawodników grało nie na swoich pozycjach. M.in. Patryk Gogół w ataku, bo kogo miałem tak wystawić? Enisa? Patryk grał jako taka fałszywa „dziewiątka” jak czasami Hiszpanie grali – powiedział Moskal.  

– Czy obsada ataku to najpilniejsza sprawa? Myślę, że jeszcze bardziej pilna jest obsada lewej strony obrony. Tam nie mamy drugiego człowieka. Z musu grał Mariusz Kutwa. Tak jak powiedziałem, czasu nie ma, wnioski są, ale patrząc na grę w pierwszej połowie jakaś tam nadzieja jest – dodał.

Przed Wisłą jeszcze jeden sparing, a potem eliminacje do europejskich pucharów. Pierwsze spotkanie krakowianie rozegrają 11 lipca przy Reymonta.

Quick Link

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *