Puszcza zremisowała z Legią i… może czuć niedosyt [ZOBACZ ZDJĘCIA]

FK
FK

Co za mecz Puszczy! Dwa razy przegrywała z Legią, żeby na koniec wyszarpać punkt!

Puszcza ma na razie jeden punkt, ale w każdy meczu ekstraklasy dzielnie walczy, a jej piłkarze zostawiają na boisku dużo zdrowia. W niedzielę niepołomiczanie grali z Legią.

Szalony mecz Puszczy. Zremisowała z Legią

To był niesamowity mecz. Chociaż Morishita dał Legii prowadzenie już po 14 minutach, kilkadziesiąt sekund później niepołomiczanie odpowiedzieli. Rzut karny na gola zamienił Artur Craciun.

Pięć minut później po rzucie rożnym pierwszy do piłki dopadł Blaz Kramer. I znowu zespół ze stolicy prowadził. A Puszcza nie odpuszczała. I na cztery minuty przed końcem pierwszej odsłony gry zdobyła gola. Na 2:2 wyrównał Jakov Blagaić.

Niepołomiczanie mogli to wygrać. W drugiej połowie, rzutu karnego nie wykorzystał Jin-Hyun Lee.

Puszcza Niepołomice – Legia Warszawa (2:2)

0:1 Morishita 14

1:1 Craciun 17.

1:2 Kramer 22.

2:2 Blagaić 41.

Puszcza Niepołomice: Komar; Mroziński, Yakuba, Craciun, Abramowicz, Lee, Stępień, Serafin, Blagaić, Siplak, Kosidis

Legia Warszawa: Tobiasz; Chodyna, Kapuadi, Ziółkowski, Jędrzejczyk, Vinagre, Goncalves, Morishita, Luquinhas, Nsame, Kramer.