Ogromny pech Wisły. Traci kolejnego obrońcę

FK
FK
Bartosz Jaroch nie pomoże Wiśle w najważniejszych meczach

Kolejny obrońca nie pomoże Wiśle w najważniejszych meczach. Uszkodził mięsień.

Do końca rozgrywek Fortuna 1 Ligi zostały dwie kolejki. Wisła Kraków jest obecnie poza barażami. Żeby zagwarantować sobie prawo do gry w play-offach, krakowianie muszą zdobyć punkty z GKS-em Katowice i Termaliką Nieciecza. Pewne jest, że z katowiczanami nie zagra Joseph Colley. Obrońca, w poprzedniej kolejce został ukarany czerwoną kartką. Jak się okazuje, to nie koniec problemów krakowskiej defensywy.

Bartosz Jaroch nie pomoże Wiśle

Wisła poinformowała, że urazy doznał Bartosz Jaroch. Obrońca wystąpił w 29 z 32 możliwych meczów. Nie grał tylko wtedy, gdy był zawieszony za kartki. Strzelił dwa gole i zanotował pięć asyst. Prawdopodobnie w tym sezonie nie pomoże już Wiśle.

– Obrońca Wisły Kraków – Bartosz Jaroch – przeszedł badania rezonansem magnetycznym. Wyniki potwierdziły uszkodzenie mięśnia dwugłowego. Zawodnik jest w trakcie rehabilitacji i jego powrót do treningów zależy od jej postępów – poinformowali zdobywcy Pucharu Polski.

Z GKS-em Katowice, krakowianie zagrają w sobotę 18 maja o 17:30. Na spotkanie nie wejdzie zorganizowana grupa kibiców. Więcej o skandalicznej decyzji szefów GKS-u pisaliśmy tutaj.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *