Królewski się odnalazł! Zareagował na nasz artykuł

MN
MN
Jarosław Królewski
Jarosław Królewski

Jarosław Królewski wrócił na portal X.com! W poniedziałek prezes Wisły Kraków po raz pierwszy dał głos na ulubionym portalu, a skłonił go do tego nasz artykuł.

Dziennikarz jednego z krakowskich portali postanowił zareklamować (dziękujemy!) nasz poranny tekst na temat Jarosław Królewskiego. Martwiliśmy się, czy z prezesem Wisły wszystko w porządku, bo zrobił sobie wyjątkowo długą przerwę od portalu X.com.

Okazało się, że nasze obawy nie były bezpodstawne. Prezes najwyraźniej mocno przeżył porażkę z GKS Katowice. Trudno się dziwić. Mocno ograniczyła ona szanse Białej Gwiazdy na awans do baraży.

Królewski odpisał w poniedziałek na nasz artykuł. ″Zdrowie trochę siada w ostatnich miesiącach i czasami niektóre narządy działają nieco gorzej – trzeba się pilnować – taki wiek. Jeszcze chwilę i wracam″ – napisał Królewski.

A w kolejnej odpowiedzi zaapelował o wyrozumiałość.

″Jestem tutaj od 5 lat niemal bez przerwy – niezależnie od wszystkiego. We wszystkich przeważnie złych chwilach stawiam czoła temu co tu się pisze, ale jestem też tylko człowiekiem. Proszę już się nie silić na jakieś screeny sprzed lat i manipulacje oraz nagłówki i proszę policzyć faktycznie dni milczenia w tych 5 latach. Proszę się też nauczyć szacunku do drugiej osoby″ – zaapelował prezes Białej Gwiazdy.

Bardzo się cieszymy z powrotu Jarosława Królewskiego na X.com, bo z nim jest zdecydowane ciekawiej. No i życzymy szybkiego uporania się z problemami zdrowotnymi, bo Wisła potrzebuje prezesa pełnego energii, a sezon wciąż można jeszcze uratować!

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *