Wisła z nowym sponsorem na koszulkach

M N
M N
Oto nowy dyrektor sportowy Wisły Kraków

W rozgrywki 2024/2025 Wisła Kraków wkroczy z nowym sponsorem strategicznym. Orlen Oil zastąpi firma TEXOM. Logotyp firmy znajdzie się w centralnym miejscu trykotów meczowych Białej Gwiazdy.

Pierwsza umowa zawarta została w grudniu 2021 roku, kiedy to TEXOM został sponsorem klubu. Obopólne zadowolenie ze współpracy owocowało zwiększaniem zaangażowania i debiutem logo na spodenkach meczowych, a w późniejszym czasie na koszulkach pierwszego zespołu. Przedsiębiorstwo wspierało też Białą Gwiazdę w roli Sponsora Meczu podczas rywalizacji rozgrywanych przy R22.

Od 1 lipca 2024 roku TEXOM jeszcze bardziej będzie identyfikował się z Wisłą Kraków, angażując się dodatkowo w poszczególne obszary funkcjonowania klubu. Umowa zawarta została na dwanaście miesięcy. W tym czasie zwiększy się ekspozycja marki TEXOM – logo widoczne będzie nie tylko na trykotach meczowych, ale także w przestrzeni stadionowej na telebimie, na bandach statycznych, na bandach LED, na konferencjach prasowych, a także w klubowych social mediach. Ponadto prezes firmy TEXOM – Krystian Woś – zasiądzie w Radzie Nadzorczej klubu Wisła Kraków.

Przedstawiciele TEXOM nadal będą mogli korzystać z jednego ze skyboxów na Stadionie Miejskim im. H. Reymana w Krakowie. TEXOM znana jest z pasji do sportu, wspierając i rozwijając różne dyscypliny takie, jak żużel – TEXOM Stal Rzeszów, futsal – TEXOM EUROBUS PRZEMYŚL, siatkówka – KS DevelopRes Rzeszów, boks – Łukasz Różański oraz MMA – Sebastian Decowski.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *