Jeden z najpopularniejszych raperów na świecie przyjedzie do Polski. Travis Scott zagra w Krakowie!

KS
KS
travis scott
fot. /TauronArenaKraków.pl/

Już 2 lipca w krakowskiej Tauron Arenie zagra jeden z najpopularniejszych raperów XXI wieku. Travis Scott ogłosił swoją trasę koncertową Utopia – Circus Maximus World Tour, a na jej trasie znalazł się Kraków. Kiedy kupimy bilety? 

Travis Scott pochodzi z Houston artysta jest liderem nie tylko w muzyce, ale także w modzie. Ośmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy jego jednym z sukcesów jest album “Utopia”, który był najlepiej sprzedającym się wydawnictwem hip-hopowym w 2023 roku, utrzymując się na pozycji nr 1 na liście Billboard Top 200 przez cztery tygodnie z rzędu i gromadząc ponad 50 miliardów streamów na całym świecie. 

Kiedy bilety na koncert Travisa Scotta w Krakowie?

Dla wszystkich, którzy chcą być częścią tego wyjątkowego wydarzenia, trzeba być czujnym ponieważ sprzedaż biletów już za chwilę!  

Przedsprzedaż dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się w środę, 8 maja o godz. 14:00.  

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster rozpocznie się w czwartek, 9 maja o godz. 10:00. 

Dla wszystkich bilety trafią do sprzedaży 10 maja o godzinie 10:00 na oficjalnej stronie artysty oraz na livenation.pl.  

Część przychodu z koncertu Travisa Scotta na cele charytatywne

1 euro/funt z każdego sprzedanego biletu zostanie przekazany na rzecz Cactus Jack Foundation, organizacji 501(c)3, której misją jest wspieranie młodzieży z Houston poprzez zbiórki zabawek, programy stypendialne dla studentów HBCU oraz pokrywanie kosztów związanych z edukacją i działaniami twórczymi.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *