Kolejne spotkanie z prezydentem już w czwartek

FK
FK
Aleksander Miszalski

Z Aleksandrem Miszalskim będzie można spotkać się w czwartek. Prezydent odwiedzi Opatkowice.

Zgodnie z zapowiedzią, kolejne spotkanie prezydenta Aleksandra Miszalskiego na „ławce dialogu” odbędzie się w Opatkowicach już w najbliższy czwartek, 27 czerwca. Zapraszamy na godz. 18.00 do Klubu Sportowego „Opatkowianka”, przy ul. Inicjatywy Lokalnej 5.

Kolejne spotkanie z prezydentem Miszalskim

To kolejne z cyklu spotkań na „ławce dialogu” – symbolizującej nowe otwarcie się urzędu na mieszkańców, budowę miasta opartego na dialogu i współpracy na linii miasto–mieszkańcy. Mieszkańcy powinni być bowiem włączani w procesy decyzyjne, zapadające w mieście, bo to oni najlepiej rozumieją specyfikę swojego sąsiedztwa i znają jego bolączki. Z takim właśnie zamierzeniem prezydent Krakowa Aleksander Miszalski wychodzi do nich, aby wsłuchać się w ich głos i wspólnie wypracować rozwiązania zgłaszanych problemów.

Na spotkaniu każdy mieszkaniec będzie mógł zabrać głos i opowiedzieć, co, jego zdaniem, wymaga poprawy lub usprawnienia w Opatkowicach. Na miejscu, oprócz prezydenta Aleksandra Miszalskiego, obecny będzie Stanisław Kracik, zastępca prezydenta Krakowa oraz dyrektorzy miejskich wydziałów i jednostek, aby na bieżąco proponować rozwiązania zgłaszanych problemów i informować o postępach w pracach nad nimi.

źródło: Kraków.pl

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *