Ruszyły zapisy do biegu “Nowa Huta w czterech smakach”. Odkryj wyjątkowe zakątki Nowej Huty

KS
KS
bieg

Po edycji wiosennej “Nowej Huty w czterech smakach” czas na odsłonę letnią. Tym razem biegacze wystartują 22 czerwca z płyty boiska Stadionu Miejskiego Hutnik Kraków przy ul. Tadeusza Ptaszyckiego 4. Będzie tam zarówno start, meta oraz biuro zawodów. 

“Nowa Huta w czterech smakach” jest to cykl czterech biegów w czasie czterech pór roku po wyjątkowych zakątkach Nowej Huty. Biegi po Nowej Hucie są realizowane w ramach kampanii „Kraków w formie”.

Trasa wydarzenia

Zmagania będą odbywać się na trasie 5 i 10 km, a czas przewidziany na ukończenie biegu, w przypadku krótszego dystansu to 1 godzina oraz 2 godziny dla dłuższego. 

Na trasie 10 km będzie jeden punkt nawadniania, a dla każdego uczestnika wegetariański posiłek regeneracyjny po ukończeniu biegu. 

Organizatorzy zawodów przygotowali także 20 bezpłatnych wejściówek. Aby z nich skorzystać należy do 16 czerwca zarejestrować się na zawody poprzez formularz, a potem wysłać wiadomość na adres: biegamwhucie@utm.run z hasłem „Biegam w Hucie” oraz imieniem i nazwiskiem. 

Biuro zawodów otwarte będzie od godz. 8.30 do 9.40 – dla biegu na 5 km, a do godz. 10.30 dla biegu na 10 km. 

Program zawodów: 

  • 8.30 – otwarcie biura zawodów 
  • 10.00 – start biegu na 5 km 
  • 10.30 – zamknięcie biura zawodów 
  • 11.00 – start biegu na 10 km 
  • 11.15 – dekoracja zwycięzców biegu na 5 km 
  • 12.15 – dekoracja zwycięzców biegu na 10 km 
  • 13.00 – zakończenie zawodów. 

Na mecie uczestnik otrzyma pakiet finishera, pod warunkiem ukończenia swojego biegu w limicie czasu. Partnerem wydarzenia jest miejska kampania „Kraków w formie”.

Szczegóły biegów i zapisy są dostępne na stronie „Nowa Huta w czterech smakach”

Źródło: Kraków.pl

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *