Wietrzenie szatni w Cracovii

FK
FK

Duże zmiany kadrowe w Cracovii. Kto odejdzie?

Cracovia pożegna latem pięciu zawodników. Umowy nie zostaną przedłużone. Szczególnie zaskakujące jest rozstanie z Lukasem Hrosso. W końcówce sezonu bramkarz radził sobie nieźle.

Cracovia nie przedłuży umów z pięcioma piłkarzami

Informujemy, że decyzją klubu MKS Cracovia SSA wygasające z dniem 30 czerwca 2024 roku kontrakty z: Adamem Wilkiem, Lukášem Hroššo, Cornelem Râpą i Davidem Jablonskym nie zostaną przedłużone. Jednocześnie będący na wypożyczeniu z norweskiej Vålerengi, Eneo Bitri, nie zostanie wykupiony ze swojego macierzystego klubu. 

Adam Wilk jest wychowankiem Pasów. W barwach pierwszej drużyny wystąpił 12 razy i 3 razy zachował czyste konto.

Lukáš Hroššo drużynę Cracovii wzmocnił latem 2019 roku. W pierwszej drużynie rozegrał 50 spotkań, w tym 18 razy bez straty bramki.

Cornel Râpa dołączył do drużyny Pasów w lipcu 2018 roku. W pasiastej koszulce wystąpił 196 razy, strzelił 9 bramek i zanotował 10 asyst.

David Jablonsky barwy Pasów reprezentował od lipca 2019 roku. Wystąpił w nich 62 razy, 6 razy wpisał się na listę strzelców i 2 razy asystował przy trafieniach kolegów. 

Eneo Bitri dołączył do Cracovii podczas ostatniego, zimowego okienka transferowego. Rozegrał w barwach Pasów 11 spotkań, w których łącznie spędził na boisku 777 minut i raz wpisał się na listę strzelców. 

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *