Ogromne zainteresowanie biletami na koncert Travisa Scotta w Krakowie. 50 tysięcy ludzi w kolejce!

KS
KS

Od czwartku można było przez stronę Ticketmaster zakupić bilety na koncert Travisa Scotta w Krakowie. Liczba osób chcących zakupić bilet była ogromna, a fani amerykańskiego rapera utknęli w gigantycznych, wirtualnych kolejkach.

Pochodzący z Houston w Stanach Zjednoczonych Travis Scott to obecnie jedna z największych gwiazd rapowej sceny. Ośmiokrotnie nominowany do nagrody Grammy. Album “Utopia” był najlepiej sprzedającym się wydawnictwem hip-hopowym w 2023 roku. Dodatkowo, Scott ma na swoim koncie cztery albumy studyjne, a każdy pokrył się platyną.

Zakupienie biletu na koncert amerykańskiego rapera było wręcz niemożliwe. Już w pierwszej minucie od rozpoczęcia w kolejce czekało blisko 50 tys. osób!

Ile kosztuja bilety na koncert Scotta Travisa w Krakowie?

Ceny biletów na koncert Travisa to 476 złotych na płytę oraz między 315 a 761 złotych za miejsce siedzące na trybunach (do cen należy doliczyć opłatę serwisową). Oczywiście są jeszcze miejsca premium, które mogą kosztować nawet 2 tys. zł.

Ostatnią szansą dla fanów Travisa na zdobycie biletu jest piątek. To wtedy o 10:00 rozpocznie się ostatnia sprzedaż biletów na jego koncert na stronach travisscott.com oraz livenation.pl

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *