Przerażające odkrycie. W samochodzie znaleziono zwłoki kobiety

KS
KS
policja

Dramatyczne znalezisko na jednym z parkingów przy os. Chemików w Oświęcimiu. Przypadkowi przechodnie natrafili na ciało martwej kobiety, które znajdowało się na fotelu pasażera w zaparkowanym samochodzie. Policja ustala przyczynę zgonu kobiety.

Zwłoki kobiety przypadkowi przechodnie znaleźli w poniedziałek 8 lipca o godzinie 16.50. Natychmiastowo wezwano policję, która po dalszych czynnościach ustaliła, że ciało należy do 44-letniej kobiety bez stałego miejsca zamieszkania. 

W samochodzie znajdował się alkohol

Funkcjonariusze ustalili również, że samochód należał do mieszkanki Oświęcimia, która przekazała go znajomemu, który zobowiązał się dokonać drobnej naprawy. W pojeździe podczas oględzin funkcjonariusze ujawnili m. in. puste butelki, po różnego rodzaju alkoholu. 

– Policjanci z oświęcimskiej komendy policji pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności zgonu 44-letniej kobiety bez stałego miejsca zamieszkania. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich, jednakże decyzją prokuratura zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu – poinformowała „Radio Kraków” Małgorzata Jurecka, rzeczniczka prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu. 

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *