Krakowscy biegli ustalą przyczynę śmierci jednego z najbogatszych Polaków

FK
FK
fot: Nowy Styl

Zmarł Jerzy Krzanowski, jeden z najbogatszych Polaków. Przyczynę jego tajemniczej śmierci zbada Zakład Medycyny Sądowej w Krakowie.

Zmarł Jerzy Krzanowski. Jeden z najbogatszych Polaków, w środę wyszedł z domu położnego w Krościenku Wyżnym. Nie było z nim kontaktu. Rozpoczęły się poszukiwania, w których udział policjanci, strażacy, ratownicy górscy i lokalna grupa poszukiwawcza Legion Gerarda. W środę około 1 w nocy odnaleziono ciało milionera. Krzanowski nie żył od kilku godzin.

Krakowscy biegli ustalą przyczynę śmierci miliardera

Krzanowski wraz z bratem stworzyli firmę Nowy Styl. W 2021 roku zajęli 57 miejsce na liście najbogatszych Polaków stworzonej przez magazyn Forbes. Ich majątek wyceniano na 1,2 miliarda złotych.

Nowy Styl to firma z branży meblarskiej od lat 90. XX wieku rozrosła się na tyle, że oferuje nawet gotowe wyposażenie do sal kinowych i hoteli. Wyprodukowała siedzenia dla stadionów, na których w 2022 roku rozegrano Mistrzostwa Świata w Katarze. Zmarły był wiceprezesem i dyrektorem inwestycji Nowego Stylu

Jak udało nam się ustalić, ciało miliardera przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie. Krakowscy biegli zbadają przyczynę tajemniczej śmierci Krzanowskiego.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *