Mecz Wisły Kraków w europejskich pucharach. Bilety schodzą jak świeże bułeczki 

KS
KS
Wisła Kraków

Wisła Kraków już w czwartek 11 lipca zmierzy się z KF Llapi w pierwszej rundzie eliminacji do Ligi Europy. Bilety na to spotkanie cieszą się dużym zainteresowaniem

Kibice klubu z Krakowa posiadający karnety mogli nabyć bilety na mecz z drużyną z Kosowa mogli nabyć w pierwszej kolejności. Natomiast w piątek ruszyła otwarta sprzedaż biletów na ten mecz. 

Natychmiast kibice ruszyli, aby zakupić bilety na mecz swojego ulubionego klubu. Na ten moment sprzedano 16262 biletów na mecz z KF Llapi. 

Czy Wiśle uda pobić się rekord frekwencji z 2012 roku, gdzie mierzyli się ze Standardem Liege w ramach 1/16 finału Ligi Europy? W tamtym momencie na stadionie w Krakowie zasiadło ponad 21 tysięcy kibiców.

Zawodnik Wisły liczy na kibiców “Białej Gwiazdy” 

– Oczywiście, mam nadzieję, że nasi kibice już po raz kolejny nie zawiodą. Ważnym czynnikiem jest sama magia europejskich pucharów. Jaki by to nie był przeciwnik, jaka runda, to jest to jednak powrót na europejskie salony po kilkunastu latach. Myślę, że uda się osiągnąć dobrą frekwencję, a nasi kibice pokazali, że są jednymi z najlepszych w Polsce. Jestem przekonany, że będziemy mieć od nich wsparcie już w czwartkowym meczu. Tak samo zresztą w meczach ligowych. Czy było dobrze, czy źle, to oni akurat nie zawodzili – powiedział Alan Uryga dla Polsat Sport 

Mecz Wisły Kraków z KF Llapi odbędzie w czwartek o godz. 20:30. Zwycięzca dwumeczu awansuje do drugiej rundy eliminacji do Ligi Europy.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *