Moskal weźmie swoją gwiazdę? Wisła chce Daniego Ramireza

FK
FK

Kazimierz Moskal weźmie piłkarza, z którego zrobił gwiazdę? Wisła Kraków chce Daniego Ramireza.

Wisła Kraków nie ma już zakazu transferowego i może rejestrować nowych piłkarzy. Krakowianie potrzebują wzmocnień, bo kadra jak na razie nie jest zbyt duża, a przecież drużyna prowadzona przez Kazimierza Moskala będzie walczyła na trzech frontach. Wisła gra o awans, broni Pucharu Polski i jeszcze ma szansę zakwalifikować się do europejskich rozgrywek.

Dani Ramirez zagra w Wiśle?

Gdy Moskal dołączył do Wisły pytano go, czy chciałby w swojej drużynie Daniego Ramireza. Panowie znają się z pracy w ŁKS-ie. To pod skrzydłami Moskala, Ramirez osiągnął szczyt formy i stał się jednym z najlepszych pomocników w ekstraklasie.

– Mamy dobre relacje, to ja dałem mu zaistnieć na szczeblu centralnym, a on odpłacił się wspaniałą grą. Znam go i wiem, że ma większe ambicje niż gra w pierwszej lidze. Z tego co wiem, było już zainteresowanie klubów z ekstraklasy, więc raczej do nas nie trafi. Słyszałem, że może również zostać w ŁKS-ie – mówił wtedy Moskal.

Kontrakt Hiszpana z łodzianami wygasł 30 czerwca 2024 roku. Jest wolnym zawodnikiem i może negocjować z nowym pracodawcą. Według meczyków.pl Ramirez może przenieść się do Wisły. Krakowianie negocjują kontrakt z 32-letnim napastnikiem. Oprócz Moskala, w Wiśle jest również Marcin Pogorzała. To kolejny trener, z którym Ramirez doskonale zna się z ŁKS-u.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *