Przegląd wojsk w Cracovii. Porażka z ligowym rywalem [ZOBACZ ZDJĘCIA]

FK
FK

Porażka podczas przygotowań Cracovii. Dawid Kroczek dał szansę prawie wszystkim piłkarzom.

Cracovia przygotowuje się do kolejnego sezonu w krajowej elicie. Krakowianie utrzymali się w ekstraklasie na dwie kolejki przed końcem rozgrywek.

Przegrany sparing Cracovii

Podopieczni Dawida Kroczka sprawdzili swoją formę w sparingu z ligowym rywalem. Zagrali z Radomiakiem Radom.

Cracovia przegrała 0:1. Jedynego gola zdobył Leonardo Rocha. Wykorzystał rzut karny.

Radomiak Radom – Cracovia 1:0 (1:0)
Leonardo Rocha 27 (k)

Radomiak: 12. Maciej Kikolski – 13. Jan Grzesik (76 Jakub Snopczyński), 16. Mateusz Cichocki (88 Mikołaj Molendowski), 29. Raphael Rossi (76 Damian Jakubik), 92. Zié Ouattara (76 Dariusz Pawłowski) – 9. Leândro (76 Krystian Okoniewski), 8. Luizão (76 zawodnik testowany), 6. Bruno Jordão (76 Roberto Alves), 27. Rafał Wolski (76 João Peglow), 80. Vágner Dias (76 Guilherme Zimovski) – 17. Leonardo Rocha (76 Jean Franco Sarmiento).

Cracovia: (I połowa) 26. Jakub Burek – 17. Mateusz Bochnak, 24. Jakub Jugas, 15. Kamil Glik, 19. Davíð Kristján Ólafsson, 4. Paweł Jaroszyński – 63. Filip Rózga, 88. Patryk Sokołowski, 6. Jani Atanasov, 10. Michał Rakoczy – 9. Benjamin Källman. (II połowa) 26. Jakub Burek – 92. Maksymilian Czerwiński, 33. Jakub Pestka, 88. Patryk Sokołowski (66, 19. Davíð Kristján Ólafsson), 3. Andreas Skovgaard, 17. Mateusz Bochnak (66, 63. Filip Rózga) – 95. Wiktor Mamroł, 20. Karol Knap, 23. Fabian Bzdyl, 11. Mikkel Maigaard – 7. Patryk Makuch.