Zmarł Wojciech Świderski. Właściciel krakowskiej firmy farmaceutycznej Farmina 

KS
KS
Wojciech Świderski

Krakowska firma Farmina przekazała smutną wiadomość o odejściu Wojciecha Świderskiego – właściciela, a przez wiele lat prezesa krakowskiej firmy farmaceutycznej Farmina. Wojciech zmarł w wieku 73 lat. 

Zmarł Wojciech Świderski związany z krakowską firmą Farmina. Przedsiębiorca od 1996 roku zarządzał firmą Farmina, przenosząc jej siedzibę z centrum Krakowa do nowego zakładu przy ul. Lipskiej 44. Następnie rozwijał firmę przez przejęcia niemieckiej Spreewälder Arzneimittel GmbH (2014), Apipol Farma w Myślenicach (2017) oraz Laboratorium Farmaceutycznego Avena w Osielsku koło Bydgoszczy (2018). 

Kondolencje firmy Farminy

Dzięki jego ciężkiej pracy i konsekwencji działania Farmina stała się znaczącym producentem cenionych produktów leczniczych i ważnym graczem na polskim rynku farmaceutycznym. W życiu prywatnym najważniejsza dla niego była rodzina – żona, dzieci i wnuki. Zawsze obecny w naszej pamięci, niech spoczywa w pokoju i wiecznej szczęśliwości. Przekazujemy wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i bliskim” – czytamy w kondolencjach złożonych bliskim Wojciecha Świderskiego przez zarząd i pracowników Farminy. 

Wojciech Świderski przez wiele lat pełnił funkcję prezesa Farminy. W ostatnim czasie pełnił rolę członka zarządu spółki. Zmarł 29 czerwca 2024 r. 

fot. /Farmina/

Źródło: Farmina.pl

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *