----- Reklama -----

Chciał odebrać sobie życie, a potem… rzucił się na policjantów!

FK
FK

Dramatyczna interwencja w Nowym Sączu. Policjanci przyjechali na interwencję do mężczyzny, który chciał popełnić samobójstwo. A ten… zaatakował ich nożem.

Przyszli ratować, zostali zaatakowani

Patrol pojawił się w mieszkaniu 49-latka po zgłoszeniu od zaniepokojonych osób. Mężczyzna wcześniej opublikował w internecie nagranie, które wskazywało na zamiar odebrania sobie życia.

Gdy mundurowi zapukali do drzwi, sytuacja wymknęła się spod kontroli. Mieszkaniec otworzył im w stanie nietrzeźwym. Był agresywny i zachowywał się nieprzewidywalnie. Wyzywał funkcjonariuszy i groził im.

W pewnym momencie wyciągnął nóż i rzucił się na policjantów. Jeden z nich został lekko ranny. Napastnik został natychmiast obezwładniony.

Grozi mu 10 lat więzienia

Po wizycie w szpitalu mężczyznę przewieziono do komendy. Prokuratura postawiła mu zarzut czynnej napaści na funkcjonariuszy przy użyciu niebezpiecznego narzędzia. Dodatkowo odpowie za spowodowanie obrażeń ciała.

Sąd zastosował wobec 49-latka najsurowszy środek zapobiegawczy. Mężczyzna spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące. Za swój czyn może trafić do więzienia na 10 lat.

Quick Link

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *