Sandecja bez trenera. Klub ZAPOMNIAŁ o tym poinformować

M N
M N
Robert Kasperczyk nie jest już trenerem Sandecji
Robert Kasperczyk nie jest już trenerem Sandecji

Kto jest trenerem Sandecji Nowy Sącz? O tym wie tylko kilka osób, bo klub nie poinformował o istotnej zmianie.

Z końcem czerwca wygasł kontrakt dotychczasowego trenera, Roberta Kasperczyka. 57-letni trener pracował w Sandecji od początku roku, ale nie zdołał uchronić klubu przed spadkiem z II ligi.

Kontrakt Kasperczyka wygasł z końcem czerwca i prawdopodobnie nie jest już trenerem Sandecji. Prawdopodobnie, bo klub do tej pory nie poinformował o tym fakcie! Jakby nic się nie stało. Nie było żadnego komunikatu, pożegnania czy podziękowań, które zwyczajowo publikuje się w takiej sytuacji.

W rozmowie z ″Gazetą Krakowską″ Kasperczyk potwierdził, ze nie jest już trenerem Sandecji.

– Moja umowa wygasła 30 czerwca i tym samym również moja rola w Sandecji zakończyła się. Nie miałem rozmów na temat jej przedłużenia. Nie prowadzę już zajęć z drużyną. Nie da się ukryć, że od 1 lipca w klubie panuje inna rzeczywistość. Sztabowi, wielu zawodnikom skończyły się umowy. Trwają ruchy związane z przejęciem klubu, są kwestie innej wagi – powiedział były już trener Sandecji.

Klub faktycznie szuka nowego właściciela. Do tej pory propozycję kupna klubu złożyli Arkadiusz Aleksander, Grzegorz Stawiarski (jako osobny podmiot) oraz Marek Niedźwiedź (jako podmiot kolejny). Co więcej. Deklarację przejęcia całkowitej odpowiedzialności za klub zgłosił Zbigniew Szubryt.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *