----- Reklama -----

Na to czekają kibice Wisły. Na stadionie powstanie klubowa restauracja!

MN
MN

To będzie idealne miejsce spotkań dla kibiców Wisły Kraków. Stowarzyszenie Socios poinformowało o projekcie restauracji, która ma znaleźć miejsce w jednym z narożników stadionu.

Brak klubowej restauracji to jedna z bolączek Wisły. Kibice nie mają gdzie się spotkać przed meczami. Nie mają miejsca, gdzie mogliby wspólnie obejrzeć spotkanie wyjazdowe albo po prostu zjeść obiad w tygodniu, w otoczeniu wiślackich barw.

Teraz ma się to zmienić. Stowarzyszenie Socios poinformowało, że powstał już projekt restauracji o powierzchnii 600 metrów kwadratowych.

″Już wkrótce – po akceptacji władz Miasta Krakowa – przedstawimy członkom Socios Wisła założenia projektu koncepcyjnego″ – informuje Socios.

Co więcej, Stowarzyszenie przeżywa prawdziwe oblężenie. W ostatnim czasie w jego szeregi wstąpiło ponad 300 nowych osób, a sto kolejnych czeka na przyjęcie.

Zaprezentowana grafika jest wytworem sztucznej inteligencji. Socios zapewniają, że prawdziwy projekt jest znacznie lepszy.

Quick Link

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *