Hiszpanie z Wisły Kraków przedłużyli kontrakty. Wiemy jakie były warunki

FK
FK
fot: Wisła Kraków

Czterej piłkarze Wisły Kraków przedłużyli umowy. Wśród nich Alvaro Raton.

Wisła Kraków zawodzi w lidze. Trzynastokrotni mistrzowie Polski w poprzedniej kolejce zremisowali 1:1 z Resovią Rzeszów. Przed nimi finał Pucharu Polski, w którym zmierzą się z Pogonią Szczecin. Chociaż krakowianie spisują się słabo czterech zawodników przedłużyło kontrakty.

Hiszpanie przedłużyli kontrakty z Wisłą Kraków

Chodzi o Jesúsa Alfaro, Marca Carbó, Álvaro Ratóna oraz Joana Romána. Hiszpanie mieli w umowach klauzulę, na mocy której po rozegraniu odpowiedniej liczby minut ich kotrakty przedłużały się automatycznie.

Najlepszy z hiszpańskiej czwórki jest Roman. Strzelił 11 goli i trzy razy asystował. Chociaż to niezłe statystyki, były piłkarz Podbeskidzia nie wypełnił luki po Luisie Fernandezie, który nie chciał przedłużyć kontrkatu z krakowianami.

Alfaro rozegrał 28 meczów, strzelił gola i miał osiem asyst. Carbo pojawił się na boisku w 23 spotkaniach i zaliczył jedno ostatnie podanie.

Przedłużono umowę z Ratonem, który zawodzi. Bramkarz zachował tylko pięć czystych kont. Strzelono mu aż 35 goli. Wiemy jak zapis w umowie miał Hiszpan. Według ProtioSport, agencji która reprezentuje interesy bramkarza, kontrakt został przedłużony, bo rozegrał 60 proc. możliwych minut w sezonie.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *