Kiedyś ostrzegali przed nim Wisłę. W sobotę zagra mecz charytatywny na Garbarni

FK
FK
To przed nim Arkadiusz Onyszko ostrzegał Wisłę Kraków

Wyjątkowy mecz na obiekcie Garbarni. Przyjedzie piłkarz, przed którym ostrzegali Wisłę Kraków!

W sobotę na stadionie Garbarni Kraków rozegrany zostanie niezwykły mecz charytatywny. Spotkanie, w którym Słodka Polska zmierzy się z Black Stars rozpocznie się o 12. Cel jest szczytny.

–  Słodka POLSKA i Black Stars staną naprzeciwko siebie na boisku, nie tylko by rywalizować, ale przede wszystkim, by wesprzeć osoby dotknięte mukowiscydozą. To będzie mecz, który nie tylko wzruszy serca kibiców, ale także pomoże w zbieraniu funduszy na rzecz walki z tą chorobą – informują organizatorzy.

A w drużynach wielkie gwiazdy!

Djemba Djebma zagra na Garbarni

Jak udało nam się ustalić, Słodką Polskę reprezentowali będą między innymi: Marcin Wasilewski, Arkadiusz Głowacki i Maciej Stolarczyk. To piłkarze, którzy zapisali się w historii Wisły Kraków.

Z drużyną Black Stars na Garbarnię przyjedzie Eric Djemba Djemba. Kameruńczyk grał przeciwko Wiśle w sezonie 2011/2022, gdy krakowianie rywalizowali w fazie grupowej Ligi Europy. Przed byłym napastnikiem Manchesteru United ostrzegał Arkadiusz Onyszko. Ostatecznie nie strzelił gola krakowianom.

To nie wszystko, bo obecność zapowiedzieli Włodzimierz Lubański, Grzegorz Lato i Stefan Majewski. To będzie prawdziwe święto futbolu, które może służyć słusznemu celowi.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *