----- Reklama -----

Groźny wypadek koło Oświęcimia. Trzyletnie dziecko trafiło do szpitala 

KS
KS

Poważny wypadek w Osieku. Zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Ucierpiał trzylatek.

Sytuacja miała miejsce w czwartek, 20 marca, w Osieku. Samochody zderzyły się ze sobą na skrzyżowaniu ulicy Czereśniowej z ulicą Włosieńską. 

(fot. KPP w Oświęcimiu)

Starszy pan nie ustąpił pierwszeństwa

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 61–letni kierowca samochodu marki Opel, włączając się z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu 42-letniej kobiecie poruszającej się samochodem marki Peugeot. W wyniku tego doszło do zderzenia pojazdów. 

Niestety w wypadku ucierpiało trzyletnie dziecko. Chłopczyka podróżującego Oplem przetransportowano do szpitala. Teraz ustalane są dokładne okoliczności zdarzenia. 

Quick Link

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *