----- Reklama -----

Kolejny atak na lekarkę! Po wszystkim sprawca uciekł

FK
FK

We wtorek doszło do groźnego incydentu w szpitalu w Zakopanem. Pacjent wtargnął do gabinetu lekarskiego i zaatakował lekarkę. Mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia, ale policja zatrzymała go tego samego dnia.

Zaatakował lekarkę i uciekł

Sprawca wtargnął do jednego z gabinetów lekarskich i zaczął awanturować się. Następnie zaatakował lekarkę. Funkcjonariusze badają, czy doszło do naruszenia nietykalności cielesnej.

Po ataku mężczyzna uciekł ze szpitala. Wezwana na miejsce policja szybko podjęła działania. Mundurowi odnaleźli sprawcę w jego miejscu zamieszkania i zatrzymali go.

Został zatrzymany na 48 godzin

Zatrzymany spędzi w policyjnym areszcie 48 godzin. W tym czasie funkcjonariusze wyjaśnią wszystkie okoliczności sprawy. Policja zdecyduje, czy mężczyzna usłyszy zarzuty i jakie będą to zarzuty.

Sprawa trafiła do prokuratury. Sprawcy za napad na pracownika medycznego grozi kara więzienia.

Quick Link

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *