Matkę pięciolatki zabił pijany kierowca? Szokujące ustalenia po wypadku w Bilczycach

FK
FK
policja

Policja bada przyczyny tragedii w Bilczycach. Matkę pięcioletniej dziewczynki zabił pijany kierowca.

W niedzielę informowaliśmy o tragedii, do której doszło w Bilczycach. Pojazd, w którym znajdowało się dwóch mężczyzn, potrącił rower, na którym jechała matka z pięcioletnią córką. Kobieta zmarła, a dziewczynka w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala.

Szokujące ustalenia! Rowerzystkę zabił pijany kierowca

Do szokujących ustaleń dotarł Fakt (tutaj). Jeden z mężczyzn zbiegł z miejsca wypadku. Drugi odniósł ciężkie obrażenia i został przewieziony do szpitala. Gdy na miejsce dotarły służby, obaj mężczyźni byli nietrzeźwi.

– Dzisiaj będą wykonane czynności z tymi mężczyznami. Trzeci, poszkodowany mężczyzna, wciąż jest w śpiączce. Lekarze oceniają, że potrwa to około pięciu dni, więc na razie nie mamy szans, by go przesłuchać — powiedział Paweł Tomasik, rzecznik prasowy policji w Wieliczce cytowany przez Fakt.

Jak nieoficjalnie wiadomo, są dowody, które z niemal stuprocentową dokładnością pozwolą ustalić, który z mężczyzn kierował pojazdem. Według Faktu, we wtorek obaj sprawcy wypadku mają usłyszeć zarzuty.

Wiadomo również co z pięciolatką, która znajdowała się na rowerze. Dziewczynkę wprowadzono w stan śpiączki farmakologicznej. Wybudzono ją dopiero we wtorek. Jej stan stabilizuje się, ale nadal istnieje poważne zagrożenie życia.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *