----- Reklama -----

Wójcik odejdzie z Cracovii? Werder Brema złożył ofertę

FK
FK

Obrońca Cracovii Oskar Wójcik może przenieść się do Bundesligi. Według informacji Gazety Krakowskiej, Werder Brema wysłał ofertę i prowadzi rozmowy w sprawie transferu 22-letniego defensora.

Niemcy chcą „Wuja”

Werder Brema złożył ofertę za Wójcika i negocjuje kwotę transferu. Klub z Bundesligi jest gotowy zapłacić od 3 do 5 milionów euro za obrońcę, którego kontrakt z Cracovią obowiązuje do 2029 roku. Portal Transfermarkt wycenia zawodnika na 5 milionów euro.

Najlepszy sezon w karierze

Wójcik zaliczył znakomity sezon w Ekstraklasie. Znalazł się w piątce najlepszych defensorów ligi według Ekstraklasy S.A., a selekcjoner reprezentacji Polski Jan Urban powołał go na zgrupowanie i dał mu szansę debiutu w towarzyskim meczu z Ukrainą. Zainteresowanie jego osobą pojawiało się już zimą – wtedy przyglądały mu się Brøndby Kopenhaga oraz kilka klubów z Włoch.

Cracovia może stracić gwiazdę

Wójcik na razie nie rozpoczął przygotowań do nowego sezonu. Trener Grzelak przyznał mu dodatkowy tydzień wolnego z powodu obowiązków reprezentacyjnych. W Werderze czekają już dwaj Polacy – Dawid Kownacki i Dariusz Stalmach. Jeśli negocjacje zakończą się pomyślnie, „Wuj” dołączy do rodaków w Niemczech.

Quick Link

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *