CO! ZA! SENSACJA! Cracovia przegrywała 0:2 i odwróciła losy meczu [ZDJĘCIA]

FK
FK
Śląsk - Cracovia

Wielki powrót Cracovii! Pasy pokonały Śląsk Wrocław!

Co za sensacja! Cracovia pokonała Śląsk Wrocław, 4:2! Pasy odwróciły losy spotkania, mimo że po 10 minutach przegrywały już 0:2.

Cracovia odwróciła losy meczu

Gospodarze, szukający pierwszego zwycięstwa w sezonie, rozpoczęli z impetem. Gole Petrowa i Guercio dały im szybkie prowadzenie. Jednak jeszcze przed przerwą Källman wykorzystał rzut karny, zmniejszając stratę Cracovii.

Druga połowa należała do gości. Jugas wyrównał stan meczu, choć później musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Van Buren w 68. minucie wyprowadził Cracovię na prowadzenie, a Hasić przypieczętował zwycięstwo, trafiając z rzutu karnego.

Podopieczni Dawida Kroczka po raz kolejny udowodnili swój charakter, odrabiając straty i zdobywając komplet punktów. To zwycięstwo umacnia pozycję Cracovii w czołówce tabeli przed hitowym starciem z Lechem Poznań, zaplanowanym na 19 października.

Śląsk Wrocław 2:4 (2:1) Cracovia