----- Reklama -----

Cracovia i Puszcza mogą grać w ekstraklasie. Ale mają nadzór

FK
FK

Cracovia i Puszcza Niepołomice uprawnione do gry w ekstraklasie. Na drużyny nałożono środki kontrolne.

Komisja Licencyjna rozpatrzyła wnioski klubów występujących w ekstraklasie. Puszcza Niepołomice i Cracovia otrzymały licencję na grę w krajowej elicie. Na obie drużyny nałożono środki kontrolne.


----- Partner Działu Kraków -----



Cracovia i Puszcza mogą grać w ekstraklasie

Chociaż fani krakowian drżą o utrzymanie Komisja Licencyjna przyznała Cracovii prawo do gry w europejskich pucharach. Podopieczni Dawida Kroczka będą mogli wziąć udział w następnych rozgrywkach ekstraklasy. Na klub nałożono środek kontrolny w postaci nadzoru finansowego i infrastrukturalnego.

Puszcza również dostała licencję. W przypadku niepołomiczan obostrzenia są jeszcze bardziej surowe. Jeżeli Puszcza się utrzyma w ekstraklasie będzie grała z nadzorem infrastrukturalnym, prawnym oraz finansowym na stadionie zastępczym przy  ul. Kałuży 1 w Krakowie.

Dodatkowo beniaminek musi zapłacić 10 tys. złotych kary, bo jak informuje PZPN naruszył proces licencyjny.

Quick Link

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *