Filip Chajzer otworzy kebab w Krakowie. Nauczył się na błędach?

FK
FK
fot: Facebook Filipa Chajzera

Filip Chajzer otworzy kebab w Krakowie. Będzie lepiej niż w Warszawie?

Jak dowiedział się kr24.pl Filip Chajzer planuje otworzyć kebab w Krakowie. Popularny celebryta ma już jeden punkt w Warszawie. Był za niego krytykowany.

Kontrowersje wokół kebaba celebryty

Wszystko przez to, że za tę samą cenę, w jego kebabie influencerzy dostawali większe porcje. Książulo, popularny youtuber gastronomiczny ujawnił, że przygotowanego dla niego danie było o 100 gramów cięższe od kebaba, który wydawano zwykłym konsumentom.

– Nie ma tutaj nad czym się zachwycać moim zdaniem. Ser turecki i warzywa świeże w postaci ogórka, pomidora, sałaty, cebuli czerwonej To naprawdę nie jest nic dużego i większość tutaj stanowią warzywa. Myślę, że tego kurczaka w tej bułce jest 30 procent, tak na oko patrząc. Zachwytu nie ma, bo brakuje mi mięsa. Jest to dobre, ale są braki w mięsie – mówił Książulo o kebabie Chajzera w wersji dla normalnego konsumenta.

Nie obyło się też, bez kontrowersyjnych akcji promocyjnych. Chajzer pochwalił się zdjęciem, na którym przekazuje kebaba leżącemu w szpitalu chłopcu. Jak twierdzi, mały pacjent marzył o tym, żeby zjeść kanapkę przygotowaną przez celebrytę.

Filip Chajzer otworzy kebab w Krakowie

Chajzer twierdzi, że otwarcie baru z kebabem było jego marzeniem. Dodaje, że poświęcił lata na przygotowanie unikalnej receptury. Miał inspirować się berlińskimi kebabami, które uchodzą za najlepsze.

– Ja poświęciłem dwa lata mojego życia, parę kilogramów do przodu oraz bardzo dużo pieniędzy na wycieczki do Berlina Zachodniego, żeby jeść te kebaby i sprawdzać, gdzie dobra bułka, gdzie dobre mięso, gdzie jaki skład ziół… I to wszystko właśnie złożyło się na kebaba, którego opracowałem – twierdzi celebryta cytowany przez Show News.

Czekamy na otwarcie lokalu w Krakowie. Oby tym razem obyło się bez kontrowersji. Tym bardziej, że serwowane przez Chajzera danie wcale nie jest tanie. W Warszawie za kebaba celebryty trzeba zapłacić od 20 do 40 złotych.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *