----- Reklama -----

Pijany mężczyzna pobił na przystanku przypadkową kobietę

M N
M N

Ponad 3 promile w wydychanym powietrzu miał mężczyzna, który wczoraj wieczorem pobił przypadkową kobietę – informuje straż miejska miasta Krakowa. Został ujęty przez strażników miejskich i przekazany policji.

Do zdarzenia doszło na przystanku komunikacji miejskiej przy ul. Poległych w Krzesławicach, nieopodal oddziału straży miejskiej. Według relacji kobiety, która zaraz po incydencie wbiegła zdenerwowana do budynku oddziału prosząc o pomoc, gdy wysiadała z autobusu, zaatakował ją młody, agresywny mężczyzna. Uderzył ją dwukrotnie w twarz, po czym zaczął zaczepiać kolejne osoby.

Strażnicy razem z poszkodowaną udali się w stronę przystanku. Kobieta natychmiast rozpoznała napastnika. Nadal był agresywny i zaczepiał przechodniów. W pewnym momencie zaczął szarpać starszego mężczyznę. Krzyczał by ten dał mu papierosa. Gdy starszy pan wyrwał mu się i zaczął uciekać w stronę parku „Zielony Jar”, strażnicy byli już przy agresorze. Został szybko obezwładniony i doprowadzony do budynku straży.

Poszkodowanej kobiecie strażnicy udzielili pierwszej pomocy i wezwali na miejsce patrol policji. Okazało się, że 30-latek, mieszkaniec jednej małopolskich miejscowości, był pod wpływem alkoholu.

Quick Link

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *