To koniec. Ostatni sklep zamknięty. Alma znika z mapy Krakowa

MS
MS

Delikatesy Alma 27 kwietnia zakończą swoją działalność na terenie Krakowa. Chodzi o placówkę działającą przy ulicy Pilotów 6 na Olszy.

Sieć poinformowała o tym fakcie za pośrednictwem internetu.

,,Z końcem kwietnia nasz market zostanie zamknięty. Dziękujemy wszystkim za długie lata współpracy. Dziękujemy Wam za to, że byliście z nami i darzyliście nas sympatią. Ostatni dzień zakupów przypada na 27 kwietnia, sobota’’ – czytamy na profilu Almy na Facebooku

Sklep poinformował, że punkty usługowe zlokalizowane w budynku częściowo pozostaną na terenie marketu. Będą to: zegarmistrz/dorabianie kluczy, Lotto, biuro podróży EL CAMINO, biuro ubezpieczeń MENTOR, sklep muzyczny CMUSIC, salon Podomani, Inmedio, biuro BHP, kwiaciarnia, Precelki, Foodtruck Hindus i Fiutrack u Ramzesa.

Dodatkowo Zegarmistrz/Punkt dorabiania kluczy, Lotto, Ubezpieczenia Mentor, kwiaciarnia, Precelki zostaną przeniesione na stronę od ulicy Pilotów, w pasażu ALMA. Sklep muzyczny zostaje na miejscu od strony parkingu – będzie miał osobne wejście.

Alma Market do 2004 roku jako spółka występowała pod nazwą KrakChemia. W maju 2004 roku zmieniono nazwę spółki na znaną dziś Alma Market S.A. W 2017 roku Damian Słomski na łamach portalu „Money.pl” poinformował o decyzji sądu, który ogłosił upadłość Almy.

Fot. Sklep Alma (fot. Facebook/Almakrakow)

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *