----- Reklama -----

Wisła ostrzega kibiców! W Warszawie może być niebezpiecznie

FK
FK

Wisła prosi fanów o szczególną ostrożność. W Warszawie może być gorąco…

Kibice Wisły jadą na ten nieszczęsny Superpuchar Polski. Mecz rozpocznie się o 21. Spotkanie rozegrane zostanie w Warszawie na PGE Narodowym, a nie tak jak pierwotnie planowano na obiekcie Jagiellonii, mistrza Polski.

Wisła ostrzega fanów, którzy jadą do Warszawy.

– Zaleca się wszystkim kibicom zachowanie szczególnej ostrożności podczas przemieszczania się po Warszawie.

– Kibice przyjeżdżający na mecz powinni poruszać się po mieście w grupach, unikając odosobnionych miejsc.

– Ze względów bezpieczeństwa zalecamy, aby sympatycy Białej Gwiazdy unikali noszenia barw klubowych poza terenem stadionu.

– Po wjeździe do Warszawy kibice powinni udać się bezpośrednio na przedpole PGE Narodowego, gdzie przygotowano dedykowane miejsca parkingowe. – napisano w klubowym komunikacie.

I nic dziwnego, bo może być gorąco. Chociaż Superpuchar zbojkotowali fani białostoczan, którzy nie chcą zasiadać na jednym obiekcie z kibicami Białej Gwiazdy, w Warszawie na krakowian mogą czekać kibole Legii. Warszawianie ze wzajemnością nie pałają sympatią do wiślaków.

Quick Link

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *