Zakrzówek na liście najlepszych atrakcji w Polsce. Krakowskie kąpielisko wyróżnione 

KS
KS
Zakrzówek

Krakowski Zakrzówek znalazł się na liście 100 najlepszych atrakcji w Polsce. Kąpielisko zostało nominowane w kategorii “Nowości i odkrycia”. 

Top Atrakcje 2024 to już 13. edycja prestiżowego plebiscytu, w którym Użytkownicy popularnego bloga PolskieSzlaki.pl wybierają najlepsze atrakcje w Polsce, czyli turystyczne hity tego lata. 

Wyniki rankingu polskich top atrakcji stają się wspaniałym pomysłem na letnie wyjazdy bliższe i dalsze. W eliminacjach pojawiło się blisko 100 miejsc, a wśród nich zarówno popularne atrakcje chętnie odwiedzane przez turystów, jak i takie, które czekają na swe odkrycie. Każda natomiast warta jest uwagi. Wśród niemal 100 nominowanych atrakcji i miejsc znalazł się również krakowski Zakrzówek. 

Tutaj można oddać głos na Zakrzówek: Zagłosujcie na Zakrzówek! 

Do kiedy głosowanie?

Kategorie rankingu Top Atrakcje to: Nowości i odkrycia, Zamki i pałace, Parki rozrywki i miniatur, Muzea i skanseny, Rekreacja rodzinna, Przyrodnicze azyle, Góry i szczyty oraz Atrakcyjne miejscowości. Głosowanie trwa od 12 do 23 czerwca 2024. Ostatecznie wybranych zostanie 8 równorzędnych, najlepszych atrakcji w Polsce. Tak więc jeszcze przed wakacjami poznamy tegoroczne top atrakcje. Głosować może każdy Internauta, nie jest wymagana rejestracja.

Organizatorzy

Organizatorem plebiscytu Top Atrakcje jest popularny blog podróżniczy https://www.polskieszlaki.pl. Blog od 2005 roku z maleńkiej strony hobbystycznej stał się jednym z najlepszych i najpełniejszych przewodników po Polsce. Sercem Polskich Szlaków jest blog z ciekawymi wpisami i fotorelacjami z wypraw. Dodatkowo opisami atrakcji turystycznych w Polsce z pięknymi zdjęciami. W sezonie portal notuje nawet 50 tys. użytkowników na dzień, poza sezonem około 10 tys. Na profilu facebookowym portal ma ponad 68.000 obserwujących, na Instagramie 26.500 obserwujących, a na kanale YouTube ponad 8.000 subskrybentów.

Źródło: ZZM w Krakowie

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *