----- Reklama -----

Palił się pensjonat w Białce Tatrzańskiej. Jedna osoba w szpitalu [FILM]

FK
FK

Pożar w Białce Tatrzańskiej! Trwa ewakuacja pensjonatu.

W środę w Białce Tatrzańskiej wybuchł pożar w dużym pensjonacie turystycznym. Według informacji Tygodnika Podhalańskiego (tutaj) ogień pojawił się w piwnicach budynku i szybko doprowadził do silnego zadymienia całego obiektu. Służby natychmiast ewakuowały wszystkich turystów przebywających w pensjonacie.

Trwa ewakuacja pensjonatu

Do akcji gaśniczej skierowano sześć jednostek straży pożarnej, w tym zastępy z Białki, Bukowiny, Jurgowa, Czarnej Góry, Leśnicy i Zakopanego. Strażacy prowadzą dokładne przeszukanie budynku, aby upewnić się, że nikt nie pozostał w środku.

Akcję ratowniczą utrudnia wąska droga dojazdowa do pensjonatu. Policja zabezpiecza teren i kieruje ruchem, umożliwiając sprawny dojazd służbom ratunkowym. Gęsty dym unoszący się nad budynkiem jest widoczny z dużej odległości.

Aktualizacja

Pożar udało się opanować. Jedna osoba trafiła do szpitala. Ewakuowano prawie 100 osób.

Quick Link

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *