Od takich scen można zdębieć. Kierowca BMW postanowił na Zakopiance dać popis głupoty.
Na nagraniu udostępnionym przez Generalną Dyrekcję Dróg Krajowych i Autostrad widzimy samochód marki BMW. Kierowca zjeżdża na pas awaryjny, a następnie zawraca przed nadjeżdżającymi samochodami!
Znów zjeżdża na pas awaryjny, stoi przez chwilę pod prąd i za chwilę znów zawraca, mimo, że kolejne pojazdy już nadjeżdżają.
I znów staje na pasie awaryjnym…
My naprawdę nie chcemy mieć takich nagrań😡
I oby w wakacje nam takich nie przybyło…
PRZYPOMINAMY!
Na drodze szybkiego ruchu NIE WOLNO m. in.:
🛑zatrzymywać się
↩️zawracać
⛔️jechać pod prąd
🚧tworzyć zagrożenia dla bezpieczeństwa@GDDKiA | @MI_GOV_PL | #S7 #zakopianka pic.twitter.com/HMljYHln8a— GDDKiA Kraków (@GDDKiA_Krakow) June 23, 2026
Ręce opadają. „My naprawdę nie chcemy mieć takich nagrań” – komentuje GDDKiA.



