Pogoda na majówkę w Krakowie i Małopolsce 2024. Czy będzie ciepło?

KS
KS
Kraków

Jaka będzie pogoda na majówkę 2024 w Krakowie i Małopolsce? Jak co roku, oczekiwania wobec pogody są wysokie. Każdy chce wypocząć, grillować, spędzić czas w rodzinnym gronie. Dodatkowo wiele osób weekend majowy postanawia spędzić poza domem, wybierając się na krótki wyjazd.

Majówka, czyli długi weekend majowy, to najbardziej wyczekiwany weekend dla Polaków w ciągu roku. To okres czasu, kiedy zwykle bierzemy wolne, by spędzić przyjemnie długo weekend majowy. To idealny moment, by skorzystać z dodatkowego wolnego i jeszcze bardziej przedłużyć sobie majówkę. W maju zwykle pogoda jest sprzyjająca, dzięki czemu mamy wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. 

Początek majówki zapowiada się świetnie. Według synoptyków w całej Małopolsce temperatura nie spadnie poniżej 20 stopni Celsjusza. 

Następne dwa dni mają być podobne, lecz od soboty do niedzieli mogą pojawić się opady deszczu, a w niedzielę w niektórych miastach temperatura na termometrach spadnie poniżej 20 stopni Celsjusza.

Dokładna prognoza pogody dla Krakowa na majówkę 2024:

W środę, 1 maja 2024 termometry w stolicy Małopolski pokażą 23 stopnie Celsjusza

Podobnie ma być w czwartek temperatura ma wynosić 24 stopnie Celsjusza 

W piątek również termoetry pokażą około 24 stopni Celsjusza 

Kraków może być zagrożony opadami w sobotę, a temperatura ma wynosić 23 stopnie Celsjusza 

Niedziela będzie dla mieszkańców najgorszym dniem do spędzenia go na zewnątrz. Temperatura ma spaść poniżej 20 stopni Celsjusza i mają pojawić się opady deszczu

 

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *