Wisła ostrzega kibiców. ″Nie róbcie tego w Warszawie″

MN
MN
Kibice Wisły Kraków
Kibice Wisły Kraków

Już w czwartek wielki finał Pucharu Polski. Na Stadionie Narodowym w Warszawie Wisła Kraków zmierzy się z Pogonią Szczecin.

Klub opublikował najważniejsze informacje dla kibiców Wisły wybierających się do Warszawy.

Oto one:

1. Pamiętaj, że kibic Wisły Kraków posiadający bilet z herbem swojego klubu może wejść wyłącznie bramą 10 od strony ul. Siwca.

2. Ze względu na przewidziane szczegółowe kontrole przy wchodzeniu na stadion zachęcamy do przybycia jak najwcześniej.

3. Przed podejściem do bramy przygotuj do okazania swój bilet oraz dowód osobisty lub paszport w taki sposób, aby steward mógł natychmiast porównać odpowiednie dane.

4. Po przejściu przez kontrolę kieruj się do sekcji kołowrotów wskazanej na bilecie.

5. Przed meczem, jak i w trakcie słuchaj komunikatów spikera. To właśnie on w imieniu organizatora przekaże Ci najważniejsze informacje, które ułatwią Twój pobyt na PGE Narodowym.

6. Nie zabieraj plecaka, gdyż sprawdzanie wszelkiego rodzaju bagaży może znacznie opóźnić wejście pozostałym kibicom na trybuny. Zabierz jedynie najpotrzebniejsze rzeczy (telefon, barwy klubowe, dokument tożsamości, klucze, portfel).

7. Ze względów bezpieczeństwa, kibice Białej Gwiazdy podróżujący samochodami na mecz powinni wjeżdżać do Warszawy od południowej strony miasta, drogą ekspresową S7. Na parking dedykowany dla kibiców Wisły Kraków przy PGE Narodowym można wjechać wyłącznie od ul. Sokolej.

8. Ze względów bezpieczeństwa apelujemy, aby nie poruszać się po terenie Warszawy w barwach klubowych.

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *