61-latek chodził na „grandę”! Grozi mu do 8 lat więzienia 

KS
KS
Zdjęcie poglądowe

Mieszkaniec z gminy Skała okradał swoich sąsiadów z plonów rolnych w postaci warzyw, owoców i kwiatów. 61-latek został zatrzymany i usłyszał 5 zarzutów.  

W ubiegły poniedziałek (27 maja br.) policjanci z Komisariatu Policji w Skale zostali wezwani na interwencję dotyczącą kierowania gróźb karalnych. Na miejscu mundurowi ustalili, że małżeństwu pozbawieniem życia groził ich sąsiad. Wszystko zaczęło się od tego, że zwrócili mu uwagę, aby ich nie okradał z plonów rolnych. W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że 61-latek kilkukrotnie wtargnął na teren ogrodzonej posesji swoich sąsiadów. Skąd w bezczelny sposób zbierał z ich ogródka plony rolne takie jak, warzywa i owoce, a nawet kwiaty.    

Wyzwiska i groźby karalne

Kiedy pokrzywdzeni zwrócili sąsiadowi uwagę, aby ich nie okradał, wówczas ten zaczął kierować pod ich adresem wulgarne wyzwiska oraz groził im pozbawieniem życia. Tego samego dnia policjanci zatrzymali 61-latka.  

Zebrany materiał dowodowy w sprawie pozwolił na przedstawienie złodziejowi 3 zarzutów zuchwałej kradzieży plonów rolnych z terenu posesji jego sąsiadów. Dodatkowo 2 zarzuty kierowania gróźb pozbawienia życia wobec pokrzywdzonych. Za te przestępstwa 61-latkowi grozi nawet do 8 lat pozbawienia wolności.

Źródło: małopolska.policja.gov.pl 

Podaj dalej
Zostaw komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *